17 barnehager i Levanger med foreldrenes tilfredshet, barnas trivsel, barn per ansatt, andel barnehagelærere og leke- og oppholdsareal fra Utdanningsdirektoratet. Velg inntil fem og se dem side om side. Søylene viser hvor barnehagen ligger blant alle barnehager i Norge; poengene bruker Flyttekarts standardvekter.
Huk av inntil fem i tabellen eller trykk på dem i kartet og velg «Legg til i sammenligningen» (eller søk – også fra andre kommuner) og trykk «Sammenlign». Sammenligningen åpnes i en boks; «Start på nytt» nullstiller. Lenken i adressefeltet husker utvalget og vektene.
Laster …
Sortert etter poengsum med standardvektene. Tallene er fra barnehagefakta.no (siste publiserte Foreldreundersøkelse og bemanning, ett år) (17 barnehager).
| Barnehage | Poeng | TilfredshetiKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | TrivseliKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | Barn per ansattiKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | BarnehagelærereiKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | Areal per barniKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | BarniKilde: Udir – barnehagefakta.no (siste publiserte år) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vårtun Kristne oppvekstsenter - barnehage SA (privat) | 54 nr. 1 av 12 | 4,70 | 4,80 | 6,0 | 54,3 % | 7,4 m² | 31 | |
| Skogn barnehage | 53 nr. 2 av 12 | 4,70 | 4,80 | 5,6 | 44,2 % | 5,9 m² | 47 | |
| Purktrøa Voll gårdsbarnehage | 51 nr. 3 av 12 | 4,70 | 4,80 | 5,9 | 49,5 % | 5,2 m² | 48 | |
| Espira Gjemble barnehage (privat) | 47 nr. 4 av 12 | 4,60 | 4,80 | 6,0 | 46,8 % | 4,8 m² | 86 | |
| Frol barnehage | 46 nr. 5 av 12 | 4,60 | 4,70 | 5,8 | 47,1 % | 7,2 m² | 101 | |
| Abra Cadabra Kanvas-barnehage (privat) | 44 nr. 6 av 12 | 4,20 | 4,60 | 4,7 | 58,4 % | 7,8 m² | 47 | |
| Espira Casa Musica barnehage (privat) | 44 nr. 7 av 12 | 4,50 | 4,80 | 6,0 | 45,9 % | 5,5 m² | 105 | |
| Læringsverkstedet Nesset idrettsbarnehage (privat) | 44 nr. 8 av 12 | 4,50 | 4,70 | 6,0 | 46,8 % | 9,7 m² | 77 | |
| Momarka barnehage avd Momarka | 44 nr. 9 av 12 | 4,60 | 4,70 | 6,0 | 48,2 % | 6,3 m² | 78 | |
| Ruffen Kanvas-barnehage (privat) | 42 nr. 10 av 12 | 4,40 | 4,60 | 5,8 | 50,9 % | 11,9 m² | 65 | |
| Ytterøy barnehage | 42 nr. 11 av 12 | 4,20 | 4,70 | 5,5 | 52,9 % | 9,6 m² | 25 | |
| Ekne barnehage | 34 nr. 12 av 12 | 4,20 | 4,70 | 5,9 | 53,9 % | 4,5 m² | 40 | |
| Bruse barnehage SA (privat) | – | – | – | 5,2 | 48,7 % | 5,3 m² | 84 | |
| Kårstua barnehage AS (privat) | – | – | – | 5,6 | 44,4 % | 4,9 m² | 60 | |
| Mossingan familiebarnehage Ans (privat) | – | – | – | – | 66,7 % | – | 14 | |
| Mule gårdsbarnehage Marit Lise Kvam (privat) | – | – | – | 5,8 | 65,4 % | 9,5 m² | 19 | |
| Munkeby Gård- og naturbarnehage SA (privat) | – | – | – | 5,8 | 60,0 % | 6,3 m² | 40 |
Poeng: vektet snitt av indikatorene, normalisert mellom alle barnehager i landet (2.–98. persentil), med standardvekter. Tallene er fra barnehagefakta.no (siste publiserte Foreldreundersøkelse og bemanning, ett år); små tall er undertrykt av Udir. Enheter som mangler tall bak mer enn 40 % av vekten får ingen poengsum. Drar du i vektene i kartet, regnes poengene om, og lenken til sammenligningen tar vektene med.
Se også alle barnehager i Trøndelag, Trondheim og hele landet. Andre sammenligninger: videregående skoler · ungdomsskoler · barneskoler.
Kilder: Utdanningsdirektoratet (barnehagefakta.no, Foreldreundersøkelsen). NLOD.
Ingen garanti. Tallene er åpne offentlige data fra tredjeparter, gjengitt slik de er og sammenstilt automatisk fra mange databaser. Vi garanterer ikke at de er fullstendige, oppdaterte eller korrekte, og poengsummene er bare et hjelpemiddel etter valgte vekter, ikke en vurdering av enkeltboliger eller et råd om kjøp eller flytting. Kontroller alltid tallene hos kilden før du tar beslutninger. Bruk skjer på eget ansvar – se vilkårene.